Skip to main content

DUK

Turite klausimų?
Čia pateikiame dažniausiai mums užduodamus klausimus. Tikimės, jog atsakymus rasite ir Jūs!

Jei turite daugiau klausimų, atsiųskite juos į  ir mes su Jumis susisieksime.

1. Kokie yra galimi nuomos terminai?

Siūlome lanksčias nuomos sutartis nuo 30 dienų iki tiek, kiek tik Jums reikės.

2. Ar galiu nutraukti sutartį nepasibaigus terminui?

Taip, sutartį galite nutraukti prieš tai mus įspėję pagal sutartyje numatytą dviejų mėnesių terminą.

3. Ar yra taikomas nuomos depozitas?

Pasirašius ilgalaikę (daugiau nei 30 d.) sutartį prašome sumokėti 700 eurų depozitą.

4. Kada atgausiu savo depozitą?

Depozitą atgausite per 5 d. nuo nuomos sutarties nutraukimo ir tvarkingų apartamentų grąžinimo.

5. Ar galiu registruoti Atlas savo gyvenamosios vietos adresą?

Taip, ATLAS galite registruoti savo gyvenamosios vietos adresą nuomos laikotarpiui. Prašome kreiptis į administraciją ir paaiškinsime Jums, kaip tai padaryti.

6. Ar galima gyventi su augintiniais?

Esame atviri ir draugiški visiems, kiek kojų beturėtumėte. 😉 Žinoma, Jūsų augintinis neturėtų trukdyti kitiems ATLAS gyventojams.

7. Ar pas mane gali ateiti svečių? Ar jie gali nakvoti?

Taip, Jūs galite pasikviesti svečių, jie taip pat gali pernakvoti, tačiau Jūs būsite atsakingas už juos visą laiką, kol jie bus ATLAS patalpose.

8. Ar administracija dirba visą parą?

Administracijos darbo laikas yra 9-18 val. darbo dienomis. Jei Jums prireiks pagalbos kuriuo nors kitu metu, galite skambinti bendruoju tel. nr. +37065979777, susisiekti su apsauga arba avarine tarnyba.

9. Ar galima apžiūrėti apartamentus prieš nuomojantis?

Taip, visus norinčius apžiūrėti Atlas apartamentus kviečiame susitarti dėl apžiūros laiko telefonu +37065979777 arba el. paštu [email protected].

10. Kokią buitinę techniką ir įrangą rasiu apartamentuose?

Visi būstai yra pilnai įrengti ir pritaikyti gyvenimui. Juose rasite lovą, stalą, kėdę bei spintą. Apartamentuose yra ir kaitlentės, kriauklės ir šaldytuvai. Taip pat, žinoma, pilnai įrengėme vonios kambarius su dušu. Už papildomą mėnesinį mokestį galite išsinuomoti ir pilną virtuvės reikmenų bei tekstilės komplektą

11. Ar Atlas yra internetas?

Visose Atlas patalpose ir prieigose veikia spartus WI-FI ryšys, o apartamentuose rasite ir LAN jungtis televizoriams ir kompiuteriams.

12. Kokia yra nuomos mokėjimo tvarka?

Pasirašius sutartį prašome sumokėti 700 eurų depozitą. Pirmojo mėnesio nuoma mokama 5 d. iki sutartyje numatytos įsikėlimo dienos. Vėliau už nuomą ir komunalinius mokesčius mokėsite pagal gaunamas sąskaitas savo nurodytu el. paštu. Taip pat visus savo mokėjimus matysite savitarnos sistemoje.

13. Ar yra papildomų mokesčių gyvenant ATLAS?

ATLAS gyventojai moka fiksuotą nuomos mokestį, nurodytą sutartyje, taip pat fiksuotą komunalinių paslaugų mokestį. Visada žinosite, kokios išlaidos Jūsų laukia – daugiau jokių nemalonių siurprizų.

14. Kuo turėčiau pasirūpinti prieš atsikraustydamas?

Kambariuose NĖRA patalynės, užvalkalų, indų ir virtuvės reikmenų – juos galite atsigabenti nuosavus arba nuomotis tiesiai iš mūsų. Šią galimybę turėsite pasirašydami sutartį. Na, o jei sutartį jau pasirašėte – susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad atvykę rastumėte viską, ko reikės Jūsų viešnagei.

15. Kur galiu laikyti savo retai naudojamus daiktus ar lagaminus?

Jūsų retai naudojamiems daiktams siūlome įvairaus dydžio sandėliukus ir daiktų saugojimo spinteles.

16. Kaip užtikrinamas mano ir mano turto saugumas?

Visos ATLAS bendrojo naudojimo patalpos bei pastato prieigos yra stebimos vaizdo kameromis, o patekimas kontroliuojamas įeigos sistema. Pastatą taip pat stebi teritorijoje veikianti 24/7 apsaugos tarnyba.

17. Kokias bendrojo naudojimo patalpas siūlo ATLAS?

Visus mūsų siūlomus patogumus ir pramogas rasite čia.

18. Kur galėsiu laikyti automobilį?

ATLAS rasite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę, skirtą komplekso gyventojams. Tiesa, nors aikštelė ir didelė, jos vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame savo vieta pasirūpti jau atlikdami apartamentų rezervaciją.