Skip to main content

Slapukų politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Ši slapukų politika galioja nuo 2023 m. rugsėjo 1 d.

  1. APIBRĖŽIMAI

„Slapukas”, dar vadinamas žiniatinklio slapuku, naršyklės slapuku ir HTTP slapuku, reiškia nedidelį tekstinį dokumentą su unikaliu identifikaciniu numeriu, kuris iš šios Svetainės perduodamas į Vartotojo kompiuterio kietąjį diską. Slapukas gali būti naudojamas Vartotojo autentiškumui patvirtinti, svetainės parinktims, pirkinių krepšelio turiniui saugoti, serverio sesijos identifikatoriui arba bet kam kitam, kas gali būti atliekama saugant tekstinius duomenis. „Tinklo švyturiai” – tai maži kodo fragmentai, įterpti į tinklalapius arba el. laiškus.

  1. SLAPUKŲ PASKIRTIS

2.1. Savininkas naudoja slapukus ir žiniatinklio švyturėlius, siekdamas suteikti Naudotojui turtingesnę ir labiau individualizuotą Naudotojo patirtį naudojantis Svetaine, taip pat dėl kitų priežasčių. Šios technologijos padeda mums geriau suprasti Naudotojo elgseną, palengvinti ir įvertinti mūsų Svetainės paslaugų, reklamų ir paieškos internete efektyvumą, analizuoti tendencijas ir gerinti Svetainės kokybę.

2.2. Savininkas neatsako už trečiųjų šalių išorinių svetainių, kuriose gali būti arba nebūti įdiegti slapukai, turinį.

  1. PRANEŠIMAS NAUDOTOJUI IR NAUDOTOJO SUTIKIMO GAVIMAS

3.1 Kai pirmą kartą įeinate į šią Svetainę, ekrano apačioje pasirodo reklaminis skydelis, kuriame pranešama, kad Savininkas naudoja šioje Slapukų politikoje nurodytus slapukus. Baneryje bus klausiama, ar sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti jūsų įrenginyje. Jei sutiksite arba nesutiksite, jūsų kompiuteryje įrašysime slapuką, kad užfiksuotume jūsų pasirinkimą. Pranešimo reklaminis skydelis nebus rodomas jūsų ekrane per būsimus apsilankymus Svetainėje, tačiau Naudotojas gali bet kada pašalinti Slapukus naudodamasis Naudotojo naršyklės nustatymais.

  1. KAIP PAKEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

4.1. Slapukų nustatymus galite tvarkyti naudodami savo interneto naršyklės funkciją „Pagalba”.

4.2 Galite pakeisti naršymo nustatymus taip, kad Slapukai nebūtų priimami. Jei nuspręstumėte pašalinti bet kuriuos arba visus Slapukus, atkreipkite dėmesį, kad Slapukų pašalinimas gali turėti įtakos naudojimuisi Svetaine, o jei kompiuteris, kuriame išjungiate Slapukus, yra bendrojo naudojimo įrenginys, šis pašalinimas turės įtakos visiems kompiuteriu besinaudojantiems naudotojams.

  1. DAUGIAU INFORMACIJOS APIE SLAPUKUS

5.1 Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti adresu www.allaboutcookies.org, kuriame pateikiama išsami informacija apie tai, kaip ištrinti slapukus iš savo įrenginio.

  1. MŪSŲ SLAPUKŲ TIPAI

Išsamesnės informacijos rasite skyriuje Slapukų nustatymai.